Okap wyspowy NORTBERG QUADRO MAX BLACK


Marka NORTBERG należy do firmy AGD Lider Market. Jest liderem sprzedaży okapów kuchennych za pośrednictwem serwisów internetowych. Okapy tej marki posiadają unikalny design.  Cechuje je niezawodność i energooszczędność. Wyposażone są w opatentowane systemy przepływu powietrza dzięki czemu są jednymi z najcichszych okapów na rynku.

More details

 • 60 cmQuadro Max Black: okap wyspowy, który z pewnością doda szyku i elegancji w Twojej kuchni. Quadro to okap wyspowy, który poprzez swoje klasyczne kształty oraz bardzo dobre parametry techniczne,  spełni oczekiwanie najbardziej wymagających klientów. Do produkcji okapu wykorzystano najwyższej jakości komponenty produkcji polskiej oraz europejskiej.W okapie QUADRO MAX BLACK zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak:


zastosowanie najnowszej generacji oświetlenia LED, dzięki czemu zużycie energii jest symboliczne a kuchnia doskonale widoczna.

najwyższej jakości turbina produkcji włoskiej o wydajności850m3/h na ostatnim czwartym stopniu prędkości

wielofunkcyjne sterowanie elektroniczne
timer

regulowana wysokość okapu

zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego, który skutecznie wyłapuje cząsteczki tłuszczu. Nasz filtr można myć wielokrotnie bez uszczerbku na jego funkcjonalności.

pilot w zestawie

Producent

NORTBERG

Produkcja

Polska

Model

QUADRO MAX BLACK

Typ produktu

Okap wyspowy

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

600

Głębokość [mm]

400

Wysokość [mm]

600 - 1100  

Sterowanie

elektroniczne : przyciski + pilot

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

42-68

Wydajność [m3/h]

max 850

Oświetlenie / moc [W]

2x2W LED

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

pochłaniacz lub wyciąg

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy wielowarstwowy, zmywalny

Kolor / wykonanie

Czarny / Stal nierdzewnaFiltr węglowy:

Jeżeli okap ma działać w trybie recyrkulacji powietrza (nie podłączony do przewodu kominowego) potrzebny jest filtr węglowy. Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby dobrać odpowiedni filtr.

Hi-filter

Nowa i ulepszona generacja filtrów węglowych (przeciwzapachowych), które są mocowane do filtrów aluminiowych (przeciwtłuszczowych). Zarówno filtry Hi-filter oraz aluminiowe można myć w zmywarce lub ręcznie. Filtr Hi-filter regeneruje się poprzez przesączenie, a następnie umieszczenie go w piekarniku na 15 min w temperaturze 100 stopni. Ten cykl można powtarzać kilkanaście razy w celu zapewnienia czystości filtrów. Każdego filtru można używać nawet 3 lata, zamiast od 4 do 6 miesięcy przy użyciu tradycyjnych filtrów węglowych.

  Typ okapuWyspowy prostokątny
  Wydajnośćdo 900 m3/h
  MateriałStal nierdzewna
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkowePilot zdalnego sterowania
  Funkcje dodatkoweTimer

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII