ELICA JUNO

2 999,00 złWłoska marka producenta okapów kuchennych na rynku od 1970r. Na całym świecie symbol najlepszej włoskiej jakości, innowacyjnych technologii i designu. Systemy oczyszczania powietrza w okapach Elica to maksymalna wydajność zasysania i filtrowania powietrza, wydajność energetyczna i cicha praca. "Aria Nuova" to misja, która towarzyszy Elica w projektowaniu okapów innowacyjnych i unikalnych.

 

Więcej szczegółów


 • 50 cm

Ilość :JUNO: ozdobny okap wyspowy na linkach, w kolorze białym, czarnym lub lśniącej stali nierdzewnej. Jego zaletą jest nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania ze szczególną dbałością o detale. Dzięki wydajnemu silnikowi skutecznie oczyszcza powietrze, a jednocześnie nadaje kuchni wyjątkowego charakteru.

  Oryginalny design imitujący wiszącą lampę zamknięto w obudowie ze stali nierdzewnej lub lakierowanej na kolor biały lub czarny.

  Praktyczne oświetlenie halogenowe daje jasne światło o ciepłej barwie.

  Nowoczesne przyciski Soft Light umożliwią łatwe i szybkie sterowanie pracą okapu.

 Posiada filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy. Filtr ten jest najbardziej powszechny na rynku, ponieważ dzięki jego konstrukcji i rozmiarom, można go łatwo myć ręcznie lub w zmywarce. Filtr należy czyścić regularnie, co najmnie raz w miesiącu, a wymieniać przynajmniej co 2 lata. 

  Dodatkowo w zestawie został załączony filtr węglowy Long Life o żywotności przedłużonej do 3 lat, dzięki zdolności do regeneracji. Aby nie tracił skuteczności pochłaniania zapachów na poziomie 40-60% należy go myć co dwa miesiące w gorącej wodzie z delikatnym detergentem lub w zmywarce w temperaturze 65 stopni, w cyklu pełnym bez naczyń w zmywarce. Nadmiar wody należy ostrożnie usunąć, tak aby nie uszkodzić filtra, potem wyjąć wkład znajdujący się wewnątrz osłony plastikowej i włożyć go do piekarnika na 10 minut w temperaturze 100 stopni, aby wysuszyć go całkowicie.


Cena produktu obowiązuje do 31 grudnia 2017 lub do wyczerpania zapasów. 

Producent

ELICA

Produkcja

Włochy

Model

JUNO 

Typ produktu

Okap wyspowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

500

Głębokość [mm]

500

Wysokość [mm]

min 540 - max 1800

Sterowanie

Przyciskowe Soft Light

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 47, II - 53, III - 67

Wydajność [m3/h]

I - 240, II - 324, III - 603

Oświetlenie / moc [W]

Halogeny / 2 x 20

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

Pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Kolor stali nierdzewnej lub Czarny lub Biały
/ Stal nierdzewna lakierowana

  1. Typ okapuWyspowy ozdobny
  2. Wydajnośćdo 600 m3/h
  3. MateriałStal nierdzewna
  4. Klasa energetycznaB
  9. Tryb pracyPochłaniacz
  8. Typ oświetleniaHalogen
  Funkcje dodatkoweFiltr węglowy długożywotny

30 Innych produktów w tej kategorii