VELGE VBCH 10012.1 W

4 499,00 złVelge to przykład projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Design okapów tej marki inspirowany jest charakterystyczną surową formą norweskich  krajobrazów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Próby i testy przeprowadzone na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.


More details

 • 100 cm

Ilość:VELGE HOVRA VBCH 10012.1 W: to okap sufitowy wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 cechującej się bardzo dobrymi właściwościami antykorozyjnymi oraz z białego szkła. Montaż okapu na suficie uatrakcyjni wnętrze kuchni oraz dodatkowo doświetli je dzięki wyposażeniu urządzenia w pasek LED. Możliwość zainstalowania silnika zewnętrznego pozwoli zredukować hałas do minimum. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą pilota. Pełna fabryczna gwarancja wynosi 5 lat co świadczy o wysokiej jakości produktu.


Perimeter Extraction (Wentylacja obwodowa) to system, który poprzez odpowiednie ukształtowanie szczeliny w korpusie okapu wymusza zasysanie oparów kuchennych. Rozwiązanie to zwiększa efektywność pracy urządzenia, ograniczając przy tym emisję hałasu. Elementy filtracyjne okapu są ukryte wewnątrz urządzenia co zwiększa jego estetykę.


Automatyczny system Carbon Filter Alarm powiadomi o konieczności wymiany filtra węglowego.


Funkcja Clean Air 24H pozwala na oczyszczanie powietrza gdy okap i płyta kuchenna pozostają wyłączone. Cykle wentylacji są aktywowane w interwale 5 minut pracy i 25 minut przerwy. Funkcję tą można aktywować tylko na czas kilku godzin lub na pełne 24h.


Instalacja silnika zewnętrznego znacznie ograniczy poziom hałasu w pomieszczeniu.


Time Control pozwala kontrolować czas, po którym okap samoczynnie się wyłączy.


Dzięki opcji Flexi instalation, okap można zamontować na dwa sposoby: w suficie przy ukrytej zabudowie lub przy suficie bez konieczności wykonywania sufitu podwieszanego. Uzupełnieniem jest zamontowanie paneli dekoracyjnych.


Wielowarstwowe filtry aluminiowe o zwiększonej wydajności nadają się do wielokrotnego czyszczenia oraz mycia w zmywarce.


Funkcja Anti Grease Filter Alarm informuje o konieczności wyczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego. Regularne czyszczenie filtrów eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów wewnątrz okapu, a także gwarantuje jego bezawaryjną długoletnia pracę.


Sterowanie okapem jest bardzo wygodne i odbywa się za pomocą dołączonego pilota.Producent

VELGE

Produkcja

Włochy

Model

VBCH 10012.1 W

Typ produktu

Sufitowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

5 lat

Szerokość [mm]

1000 x 600

Wysokość [mm]

237

Sterowanie

Elektroniczne : pilot

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 58, max - 63

Wydajność [m3/h]

max - 886

Oświetlenie / moc [W]

Pasek LED

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox / Stal nierdzewna AISI 304 + białe szkło

  Typ okapuSufitowy
  Wydajnośćdo 900 m3/h
  MateriałStal nierdzewna + szkło
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkoweTimer
  Funkcje dodatkoweWskaźnik nasycenia filtra
  Funkcje dodatkowePilot zdalnego sterowania

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII