Okap sufitowy NORTBERG ECLIPSE

7 998,00 zł


Marka NORTBERG należy do firmy AGD Lider Market. Jest liderem sprzedaży okapów kuchennych za pośrednictwem serwisów internetowych. Okapy tej marki posiadają unikalny design.  Cechuje je niezawodność i energooszczędność. Wyposażone są w opatentowane systemy przepływu powietrza dzięki czemu są jednymi z najcichszych okapów na rynku.

More details

 • 90 cm
 • 120 cm

Ilość:ECLIPSE: to okap sufitowy niewymagający zabudowy. Boki okapu są ze szkła, ale mogą być także wykonane z drewna, płyty gipsowo-kartonowej lub wykończone w inny sposób, umożliwiający idealne dopasowanie do wystroju kuchni. Ssanie obwodowe otacza dużą płytę świetlną.Silnik o wydajności 700m3/h przy 64 dB hałasu na ostatnim czwartym stopniu prędkości.

Wielofunkcyjne sterowanie pilotem.

Zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego, który skutecznie zatrzymuje cząsteczki tłuszczu. Można go wielokrotnie myć bez uszczerbku na jego funkcjonalności.

Producent

NORTBERG

Produkcja

Polska

Model

ECLIPSE

Typ produktu

Okap sufitowy

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

900 lub 1200

Głębokość [mm]

610

Wysokość [mm]

337 / 387

Sterowanie

pilot

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

1 - 30, II - 40, III - 47, IV - 64

Wydajność [m3/h]

700

Oświetlenie / moc [W]

LED / 15

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy wielowarstwowy, zmywalny

Kolor / wykonanie

białe hartowane szkło z każdej strony okapu,
korpus wykonany z blachy nierdzewnejFiltr węglowy:

Jeżeli okap ma działać w trybie recyrkulacji powietrza (nie podłączony do przewodu kominowego) potrzebny jest filtr węglowy. Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby dobrać odpowiedni filtr.

Hi-filter

Nowa i ulepszona generacja filtrów węglowych (przeciwzapachowych), które są mocowane do filtrów aluminiowych (przeciwtłuszczowych). Zarówno filtry Hi-filter oraz aluminiowe można myć w zmywarce lub ręcznie. Filtr Hi-filter regeneruje się poprzez przesączenie, a następnie umieszczenie go w piekarniku na 15 min w temperaturze 100 stopni. Ten cykl można powtarzać kilkanaście razy w celu zapewnienia czystości filtrów. Każdego filtru można używać nawet 3 lata, zamiast od 4 do 6 miesięcy przy użyciu tradycyjnych filtrów węglowych.

  Typ okapuSufitowy
  Wydajnośćdo 700 m3/h
  MateriałStal nierdzewna + szkło
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkowePilot zdalnego sterowania

  30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII