ELICA L'ESSENZA

2 299,00 złWłoska marka producenta okapów kuchennych na rynku od 1970r. Na całym świecie symbol najlepszej włoskiej jakości, innowacyjnych technologii i designu. Systemy oczyszczania powietrza w okapach Elica to maksymalna wydajność zasysania i filtrowania powietrza, wydajność energetyczna i cicha praca. "Aria Nuova" to misja, która towarzyszy Elica w projektowaniu okapów innowacyjnych i unikalnych.

 
et kuadra.jpg

Więcej szczegółów


 • 60 cm
 • 90 cm

Ilość :ELICA L'ESSENZA: przyścienny okap skośny. Reprezentuje integrację funkcjonalności i designu. Idealny dla dynamicznych i innowacyjnych wnętrz kuchennych. Wykonany jest z czarnego lub białego szkła oraz stali nierdzewnej. Estetyki i funkcjonalności dopełnia oświetlenie halogenowe oraz wygodne sterowanie Touch Control.                                                                    Okap wykonany ze stali nierdzewnej oraz czarnego lub białego szkła.

  Praktyczne oświetlenie halogenowe daje jasne światło o ciepłej barwie.

  Nowoczesny panel dotykowy Touch Control umożliwia łatwe i szybkie sterowanie pracą okapu.

  Modele wyposażone w system Back Aspiration posiadają możliwość wyrzucania powietrza zarówno w górę jak i do tyłu. Klasyczny górny wylot powietrza jest zalecany zarówno w przypadku funkcjonowania w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu z kominem maskującym. Tylny wylot umożliwia funkcjonowanie w wersji wyciąg poprzez połączenie okapu z otworem wentylacyjnym usytuowanym na ścianie, na której zamontowany jest okap.

  Posiada warstwowy filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy. Filtr ten jest najbardziej powszechny na rynku, ponieważ dzięki jego konstrukcji i rozmiarom, można go łatwo myć ręcznie lub w zmywarce. Filtr należy czyścić regularnie, co najmnie raz w miesiącu, a wymieniać przynajmniej co 2 lata.

   Doskonałe osiągi to wielki plus modeli posiadających tę właściwość. Optymalne zdolności wychwytywania oparów przy wydajności pomiędzy 600 a 700 m³/h oraz maksymalnym poziomie hałasu pomiędzy 60 a 65 db(A) (wartość odniesienia zmienia się w zależności od kategorii zastosowanych okapów).

  System Easy Installation został zaprojektowany w celu jeszcze większego ułatwienia instalacji okapu. Dotyczy zarówno okapów do montażu ściennego - poprzez ułatwienie wpasowania produktu pomiędzy zawieszone szafki jak i modeli do zabudowy, poprzez szczegółowe objaśnienie i prostotę montażu.  Producent

ELICA

Produkcja

Włochy

Model

L'ESSENZA

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

598 lub 898

Głębokość [mm]

619

Wysokość [mm]

min 1053 - max 1472

Sterowanie

dotykowe Touch Control

Zakres prędkości

4 - stopniowy, w tym prędkość intensywna

Głośność [dB]

I - 50, II - 58, III - 68, IV - 71

Wydajność [m3/h]

I - 288, II - 451, III - 603, IV - 691

Oświetlenie / moc [W]

Halogeny / 2 x 20

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

Pochłaniacz / Wyciąg

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Biały lub Czarny / Stal nierdzewna + szkło

  1. Typ okapuPrzyścienny skośny
  2. Wydajnośćdo 700 m3/h
  3. MateriałStal nierdzewna + szkło
  4. Klasa energetycznaC
  9. Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  8. Typ oświetleniaHalogen

30 Innych produktów w tej kategorii