Okap przyścienny Toflesz OK-3 RUSTICAL NAROŻNY

3 199,00 zł


Marka funkcjonująca na polskim rynku od 1989 roku. Poza standardową produkcją seryjną wykonuje również okapy na specjalne zamówienie klientów indywidualnych oraz firm przemysłu gastronomicznego. Mottem firmy jest: stosować jak najbardziej nowoczesne maszyny do procesu produkcji. Okapy kuchenne marki TOFLESZ cechuje trwałość, łatwość montażu oraz oszczędność w eksploatacji.

 

More details

 • 130 cm

Ilość:OK-3 NAROŻNY: Model ten to wyjątkowy, stylizowany okap rustykalny. Świetnie prezentuje się w kuchni urządzonej w stylu retro lub klasycznym. Jego niepowtarzalny, okazały rozmiar i bryła doskonale łączą wysoką wydajność z możliwością zagospodarowania ciemnych, niewygodnych naroży kuchennych. Korona okapu wykończona jest bukową listwą do samodzielnego wybarwienia (Na zdjęciu pokazana jest propozycja lakierowania listew.)Okap wykonywany jest na zamówienie. Czas oczekiwania to 2 tygodnie.

Czasza okapu wykonana jest ze stali lakierowanej na kolor kremowy. 

Możliwość pracy zarówno w trybie wyciągu (opary kierowane na zewnątrz przez instalację wentylacyjną) jak i pochłaniacza (oczyszczone dzięki filtrom opary wracają do kuchni jako czyste powietrze).

Zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego, który skutecznie wyłapuje cząsteczki tłuszczu. Filtr można myć wielokrotnie bez uszczerbku na jego funkcjonalności.

LED SMD: najnowszej generacji oświetlenie, dzięki czemu zużycie energii jest symboliczne a płyta robocza doskonale oświetlona. Czysta, jasna barwa światła bez pulsacji nie męczy oczu i jest dla nich bezpieczna. Żywotność diody to ponad 100 000 godzin.

Sterowanie mechaniczne, przyciskowe umożliwia zmianę zakresu prędkości pracy turbiny okapu.UWAGA: Gdy okap pracuje jako pochłaniacz, wymaga zamontowania FILTRA WĘGLOWEGOProducent

TOFLESZ

Produkcja

Polska

Model

OK-3 NAROŻNY

Typ produktu

przyścienny (kominowy)

Styl

rustykalny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

1300

Głębokość [mm]

360

Wysokość [mm]

min - 1025, max - 1475

Sterowanie

przyciskowe

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

44 - 64

Wydajność [m3/h]

672

Oświetlenie / moc [W]

diody LED SMD / 2 x 2

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

kremowy / listwa bukowa + stal lakierowana

  Typ okapuPrzyścienny narożny
  Typ okapuRustykalny przyścienny
  Wydajnośćdo 500 m3/h
  MateriałStal lakierowana + drewno
  Klasa energetycznaB
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII