KERNAU KCH 5360 B / W

699,00 złPolska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.

More details

 • 60 cm

Ilość:KCH 5360 : to skośny okap przyścienny wykonany z czarnego lub białego szkła. Dwa tryby pracy zapewnia jeden bardzo wydajny silnik. Producent stosuje najcichsze dostępne obecnie silniki, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co gwarantuje bezawaryjną pracę przy zachowaniu ciszy i wydajności pracy. Sterowanie dotykowe znacznie ułatwią utrzymanie go w czystości.


Montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje ciekawy efekt wizualny i oszczędność miejsca nad głową.


Oświetlenie Led zapewni naturalne i ciepłe światło przy niskim zużyciu energii.


Aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe są estetycznie ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie
.


Sterowanie dotykowe nie jest skomplikowane i umożliwia szybkie wybranie pożądanej funkcji.


Okap ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina (obieg otwarty, powietrze przedostaje się na zewnątrz) lub w trybie recyrkulacji (obieg zamknięty, powietrze przepuszczane jest przez specjalne filtry, następuje jego oczyszczenie, a następnie wydmuchiwane jest ponownie do pomieszczenia). Dzięki temu, okap można zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.

Szczelinowy system zasycania, dzięki któremu aluminiowe elementy filtracyjne są estetyczne ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie.

Timer Funkcja ułatwiająca pracę w kuchni i dbająca o naszą wygodę. Daje nam możliwość zaprogramowania czasu pracy urządzenia.Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KCH 5360 B
KCH 5360 W

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

 600

Głębokość [mm]

350

Wysokość [mm]

min - 775, max - 970

Sterowanie

dotykowe

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 55  max - 67

Wydajność [m3/h]

min - 193  max - 331

Oświetlenie / moc [W]

Led

Średnica wylotu [mm]

150 na 120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

stal lakierowana / Czarne szkło

  Typ okapuPrzyścienny skośny
  Wydajnośćdo 400 m3/h
  MateriałStal + szkło
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkoweOpóźnione wyłączanie

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII