KERNAU KCH 3561.1 B

599,00 złPolska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.

More details

Ilość:KCH 3561.1 B : to skośny okap przyścienny wykonany z czarnego szkła. Dwa tryby pracy zapewnia jeden bardzo wydajny silnik. Producent stosuje najcichsze dostępne obecnie silniki, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co gwarantuje bezawaryjną pracę przy zachowaniu ciszy i wydajności pracy. Sterowanie przyciskami Push-Push znacznie ułatwią utrzymanie go w czystości.


Montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje ciekawy efekt wizualny i oszczędność miejsca nad głową.


Oświetlenie Led zapewni naturalne i ciepłe światło przy niskim zużyciu energii.


Aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe są estetycznie ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie
.


Sterowanie przyciskami PUSH-PUSH nie jest skomplikowane i umożliwia szybkie wybranie pożądanej funkcji.


Okap ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina (obieg otwarty, powietrze przedostaje się na zewnątrz) lub w trybie recyrkulacji (obieg zamknięty, powietrze przepuszczane jest przez specjalne filtry, następuje jego oczyszczenie, a następnie wydmuchiwane jest ponownie do pomieszczenia). Dzięki temu, okap można zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.

Szczelinowy system zasycania, dzięki któremu aluminiowe elementy filtracyjne są estetyczne ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie.

Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KCH 3561.1 B

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

 600

Głębokość [mm]

390

Wysokość [mm]

min - 724, max - 890

Sterowanie

przyciskami PUSH-PUSH

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 51  max - 69

Wydajność [m3/h]

min - 115  max - 305

Oświetlenie / moc [W]

Led

Średnica wylotu [mm]

120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

czarny / stal inox

  Typ okapuPrzyścienny skośny
  Wydajnośćdo 400 m3/h
  MateriałStal + szkło
  Klasa energetycznaD
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII