OKAP PRZYŚCIENNY FABER CUBIA PLUS EV8

3 449,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

More details

 • 45 cm
 • 60 cm

Ilość:CUBIA PLUS EV8 : Okap przyścienny ze stali nierdzewnej w kolorze stali nierdzewnej lub białym. Niewidoczny filtr, dyskretnie ukryty pod panelem. Nowatorskie rozwiązania designerskie, cicha praca i duża wydajność pochłaniania powietrza – to niewątpliwe zalety okapu. Mocny silnik i system oczyszczania powietrza gwarantujący stałą świeżość powietrza w kuchni. Projektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie domowego użytkowania.


  Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego. 

 Technologia pochłaniania obwodowego - prędkość przepływu powietrza zwiększa się, gdy przepływa ono przez odpowiednio zwężone przejście między panelami, a następnie gwałtownie maleje wewnątrz okapu, co pozwala na jego usunięcie bez wytwarzania dodatkowego ciśnienia i znacznie obniża hałas. Światło czuwania - pozwala na zmniejszenie intensywności oświetlenia okapu w wyniku naciśnięcia jednego przycisku. Dzięki bardzo małemu zużyciu energii oświetlenie to może być włączone przez długi czas, np. przez całą noc, i pozwala na dostrzeżenie różnych przedmiotów w kuchni bez potrzeby włączania głównego oświetleniaPrędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.

Posiada wskaźnik zabrudzenia filtrów który sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego lub wymiany filtra węglowego.

Okap może pracować w trybie stałej wentylacji pomieszczenia przy minimalnym zużyciu energii dzięki funkcji PROGRAM 24. Zapewnia strefę czystego powietrza w kuchni poprzez jego cichą i stałą wymianę.

Opóźnienie wyłączenia umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po ustawionym czasie.Opcjonalnie:

Okapem można też sterować za pomocą pilota (opcja dodatkowo płatna)

Może współpracować z silnikiem zewnętrznym.Producent

FABER

Produkcja

Włochy

Model

CUBIA PLUS EV8

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

448 lub 598

Głębokość [mm]

420

Wysokość [mm]

890

Sterowanie

elektroniczne z wyświetlaczem

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 50, II - 58, III - 65, INT - 69

Wydajność [m3/h]

I - 300, II - 470, III - 600, INT - 670

Oświetlenie / moc [W]

2 x LED

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

pochłaniacz lub wyciąg

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy kasetowy

Kolor / wykonanie

inox lub biały / stal nierdzewna 

  Typ okapuPrzyścienny prostokątny
  Wydajnośćdo 700 m3/h
  MateriałStal nierdzewna
  Klasa energetycznaC
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaHalogen
  Funkcje dodatkowePochłanianie szczelinowe
  Funkcje dodatkoweTimer
  Funkcje dodatkoweWskaźnik nasycenia filtra

21 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII