VELGE VCCH 9013.1 X

3 649,00 złVelge to przykład projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Design okapów tej marki inspirowany jest charakterystyczną surową formą norweskich  krajobrazów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Próby i testy przeprowadzone na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.


More details

 • 90 cm

Ilość:Velge Mjøsa VCCH 9013.1 X: to okap kominowy wykonany ze stali nierdzewnej oraz z czarnego szkła. Niebanalny design sprawia, że będzie idealnie prezentował się w nowoczesnej kuchni. Do wyciszenia okapu zostały użyte specjalne panele dźwiękochłonne, które zapewniają minimalny poziom hałasu podczas pracy urządzenia. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na froncie okapu, dzięki, któremu obługa urządzenia jest szybka i bezproblemowa. Pełna fabryczna gwarancja wynosi 5 lat co świadczy o wysokiej jakości produktu.


Perimeter Extraction (Wentylacja obwodowa) to system, który poprzez odpowiednie ukształtowanie szczeliny w korpusie okapu wymusza zasysanie oparów kuchennych. Rozwiązanie to zwiększa efektywność pracy urządzenia, ograniczając przy tym emisję hałasu. Elementy filtracyjne okapu są ukryte wewnątrz urządzenia co zwiększa jego estetykę.


Okap to nie tylko urządzenie niezbędne podczas wykonywania prac kuchennych. Może on stanowić również element ozdobny , a wszystko za sprawą oświetlenia dekoracyjnego led, które w nastrojowy sposób nada charakteru całemu wnętrzu.


Półka dekoracyjna to element okapu, który poprzez specyficzne podświetlenie nadaje kuchni futurystycznego wyrazu. Dodatkowym zastosowaniem tego elementu jest możliwość postawienia na półce drobnych przedmiotów.Producent

VELGE

Produkcja

Włochy

Model

VCCH 9013.1 X

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

5 lat

Szerokość [mm]

898

Wysokość [mm]

min 1033  - max 1258

Sterowanie

Mechaniczne : pokrętło

Głośność [dB]

min - 43, max - 59

Wydajność [m3/h]

max - 582

Oświetlenie / moc [W]

Pasek LED 2x4,25 oraz 2x1,2 LED

Średnica wylotu [mm]

120 lub 150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

nie dotyczy

Kolor / wykonanie

Inox / Stal nierdzewna + czarne szkło

  Typ okapuPrzyścienny ozdobny
  Wydajnośćdo 600 m3/h
  MateriałStal nierdzewna + szkło
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkowePochłanianie szczelinowe

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII