Okap przyścienny KERNAU KCH 1461 X

469,00 złPolska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.

More details

 • 60 cm

Ilość:KCH 1461 X : to okap przyścienny wykonany ze stali nierdzewnej oraz giętego szkła.  Dwa tryby pracy zapewnia jeden bardzo wydajny silnik. Producent stosuje najcichsze dostępne obecnie silniki, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co gwarantuje bezawaryjną pracę przy zachowaniu ciszy i wydajności pracy. Mechaniczne sterowanie przyciskami Push-Push zapewnia prostą obsługę i umożliwia szybkie wybranie pożądanych funkcji.
Montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje ciekawy efekt wizualny i całkowitą wolność w projektowaniu kuchni.


Okap ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina (obieg otwarty, powietrze przedostaje się na zewnątrz) lub w trybie recyrkulacji (obieg zamknięty, powietrze przepuszczane jest przez specjalne filtry, następuje jego oczyszczenie, a następnie wydmuchiwane jest ponownie do pomieszczenia). Dzięki temu, okap można zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.


Sterowanie urządzeniem jest proste i pozwala na szybkie wybranie pożądanej funkcji dzięki przyciskom Push-Push. Na elegancki wygląd sprzętu i łatwe utrzymanie go w czystości wpływa opcja chowanych pokręteł i przycisków.

Oświetlenie LED Żarówki Led cechują się bardzo niskim zużyciem energii, które ma pozytywny wpływ na nasz budżet domowy oraz środowisko naturalne.Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KERNAU KCH 1461 X

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

600

Głębokość [mm]

500

Wysokość [mm]

min 820 - max 970

Sterowanie

Mechaniczne Push-Push

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 46, max - 62

Wydajność [m3/h]

I - 143, II - 220, III - 348

Oświetlenie / moc [W]

Ledowe

Średnica wylotu [mm]

120 lub 150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox / stal nierdzewna + gięte szkło

  Typ okapuPrzyścienny klasyczny
  Wydajnośćdo 400 m3/h
  MateriałStal nierdzewna + szkło
  Klasa energetycznaD
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII