Okap przyścienny SIEMENS LC958BA90

4 269,00 zł


SIEMENS

produkty tej marki przeznaczone są dla najbardziej wymagającego odbiorcy oczekującego od urządzeń gospodarstwa domowego perfekcyjnej funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Czystość formy, ponadczasowy design oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości nadaje urządzeniom gospodarstwa domowego marki Siemens unikalny charakter, doceniony przez klientów na całym świecie.

 

More details

Ilość:LC958BA90: okap o szerokości 90 cm i oświetleniu halogenowym o łącznej mocy 60 W. Urządzenie sterowane jest elektronicznie za pomocą wyświetlacza elektronicznego i pokręteł, pracuje w trybie otwartym jak i zamkniętym. Poziom hałasu w modelu wynosi zaledwie 59 dB, nie jest więc uciążliwy dla osób przebywających w kuchni podczas pracy urządzenia. Model ten posiada także 3 stopniową regulację prędkości pracy wentylatora, tryb intensywny oraz wyświetlacz elektroniczny.Posiada metalowy filtr przeciwtłuszczowy, który można czyścić w zmywarce, bez ryzyka jego uszkodzenia.

Regulacja wydajności oraz oświetlenia za pomocą chowanego pokrętła.

Funkcja intensywnego wentylowania z automatycznym powrotem do pracy normalnej. 

Wskaźnik zanieczyszczenia filtra odtłuszczającego. 

Funcja DIMM służy do ustawiania intensywności oświetlenia w okapie zgodnie z potrzebami. Duży zakres regulacji – od pełnej mocy lamp halogenowych, gdy wymagane jest silne, perfekcyjne oświetlenie, do mocy mniejszej, gdy wystarczy słabsze światło. 

Funkcja SOFT LIGHT to łagodna dla oczu zmiana natężenia oświetlenia w okapie: po włączeniu jasność światła narasta stopniowo, aż do osiągnięcia mocy zaprogramowanej w funkcji Dimm. Funkcja SoftLight działa również przy wyłączaniu światła, łagodnie zmniejszając jego intensywność.Producent

SIEMENS

Model

LC958BA90

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

900

Głębokość [mm]

500

Wysokość [mm]

657-1004

Sterowanie

elektroniczne

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

45

Wydajność [m3/h]

820

Oświetlenie / moc [W]

halogeny/ 3 x 20

Średnica wylotu [mm]

150, redukcja 120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

kolor stali nierdzewnej / stal nierdzewna (satyna)

    Wydajnośćdo 900 m3/h

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII