Okap przyścienny Kernau KCH 0240

1 649,00 złPolska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.

More details

 • 40 cm

Ilość:KCH 0240    : to okap przyścienny wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej klasy. Dwa tryby pracy zapewnia jeden bardzo wydajny silnik. Producent stosuje najcichsze dostępne obecnie silniki, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co gwarantuje bezawaryjną pracę przy zachowaniu ciszy i wydajności pracy. Sterowanie za pomocą miękkich i eleganckich przycisków typu Soft-Touch pozwala na szybkie wybranie pożądanych funkcji. 

Oświetlenie Led  zapewni naturalne i ciepłe światło przy niskim zużyciu energii.

Okap przyścienny montowany przy ścianie w ciągu zabudowy kuchennej daje całkowitą wolność w projektowaniu kuchni.


Funkcja Timer ta pozwala włączyć okap przy maksymalnym wykorzystaniu jego mocy. Urządzenie samoczynnie wyłączy się po upływie zaprogramowanego czasu. Dzięki temu można szybko usunąć nieprzyjemny zapach bez konieczności pamiętania o wyłączeniu okapu.


Elektroniczne sterowanie miękkimi przyciskami Soft-Touch to eleganckie rozwiązanie, które pozwoli wybrać daną funkcję i ustawić intensywność pracy okapu..


Okap ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina (obieg otwarty, powietrze przedostaje się na zewnątrz) lub w trybie recyrkulacji (obieg zamknięty, powietrze przepuszczane jest przez specjalne filtry, następuje jego oczyszczenie, a następnie wydmuchiwane jest ponownie do pomieszczenia). Dzięki temu, okap można zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.


Timer - funkcja, która pozwala zaprogramować czas pracy urządzenia.


Aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe są estetycznie ukryte pod dekoracyjną pokrywą. Na powierzchni okapu tworzy się dzięki nim szczelina, poprzez którą opary zasysane są w miejsca gwarantujące ich skuteczne usuwanie
.

Klasa energetyczna B.

Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KERNAU KCH 0240 X

KERNAU KCH 0240 B

KERNAU KCH 0240 W

Typ produktu

przyścienny

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

400

Głębokość [mm]

406

Wysokość [mm]

780

Sterowanie

Elektroniczne Soft-touch

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 46  max - 61  int - 66

Wydajność [m3/h]

min - 242  max - 501  int - 731

Oświetlenie / moc [W]

Led

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

inox, biały, czarny/stal nierdzewna

  Typ okapuPrzyścienny ozdobny
  Wydajnośćdo 800 m3/h
  MateriałStal nierdzewna
  Klasa energetycznaB
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkoweTimer
  Funkcje dodatkowePochłanianie szczelinowe

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII