VELGE VBCH 6008.1 X

1 499,00 złVelge to przykład projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Design okapów tej marki inspirowany jest charakterystyczną surową formą norweskich  krajobrazów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Próby i testy przeprowadzone na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.


More details

 • 60 cm
 • 90 cm

Ilość:VELGE Skarstind VBCH 6008.1/9008.1 Xto okap do zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada na całej swojej długości klapę ze szkła, która zwieksza znacznie zdolność przechwytywania oparów. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na froncie okapu, dzięki, któremu obługa urządzenia jest szybka i bezproblemowa. Pełna fabryczna gwarancja wynosi 5 lat co świadczy o wysokiej jakości produktu.
Elektronicznie sterowany system Soft ON/OFF light stopniowo rozjaśnia i ściemnia oświetlenie podczas jego włączania i wyłączania. Jest odpowiedzialny za tzw miękkie włączenie / wyłączenie oświetlenia.


Wielowarstwowe filtry aluminiowe o zwiększonej wydajności nadają się do wielokrotnego czyszczenia oraz mycia w zmywarce.


Funkcja Anti Grease Filter Alarm informuje o konieczności wyczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego. Regularne czyszczenie filtrów eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów wewnątrz okapu, a także gwarantuje jego bezawaryjną długoletnia pracę.


Automatyczny system Carbon Filter Alarm powiadomi o konieczności wymiany filtra węglowego.


Teleskopowy komin stanowi jedno z akcesoriów gwarantujące kompletne wykończenie produktu. Dzięki teleskopowej budowie skraca się dystans pomiędzy korpusem okapu i górną częścią obudowy.Producent

VELGE

Produkcja

Włochy

Model

VBCH 6008.1 X
VBCH 9008.1 X

Typ produktu

Do zabudowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

5 lat

Szerokość [mm]

600 lub 900

Głębokość [mm]

300

Wysokość [mm]

340

Sterowanie

Mechaniczne : pokrętło

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 48, max - 66

Wydajność [m3/h]

max - 612

Oświetlenie / moc [W]

LED 2x1,2

Średnica wylotu [mm]

120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox / Stal nierdzewna + szkło

  Typ okapuWkład do zabudowy
  Wydajnośćdo 600 m3/h
  MateriałStal nierdzewna + szkło
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkoweWskaźnik nasycenia filtra

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII