Okap do zabudowy KERNAU KBH 07551 X3

379,00 złPolska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.


More details

 • 55 cm

Ilość:KBH 07551 X3 : to okap do zabudowy, którego większa część jest ukryta w szafce, dzięki czemu urządzenie jest praktycznie niewidoczne. Jego główną zaletą jest niewielki rozmiar przy zachowaniu dobrej wydajności. Dwa tryby pracy zapewniają dwa silniki. Mechaniczne sterowanie przyciskami Push-Push zapewnia prostą obsługę i umożliwia szybkie wybranie pożądanych funkcji.
Żarówki LED
cechują się bardzo niskim zużyciem energii, dając jasne światło o ciepłej barwie.


Okap ma możliwość pracy w trybie odprowadzania oparów do komina (obieg otwarty, powietrze przedostaje się na zewnątrz) lub w trybie recyrkulacji (obieg zamknięty, powietrze przepuszczane jest przez specjalne filtry, następuje jego oczyszczenie, a następnie wydmuchiwane jest ponownie do pomieszczenia). Dzięki temu, okap można zainstalować w sposób zgodny z warunkami technicznymi naszej kuchni.


Sterowanie urządzeniem jest proste i pozwala na szybkie wybranie pożądanej funkcji dzięki przyciskom Push-Push. Na elegancki wygląd sprzętu i łatwe utrzymanie go w czystości wpływa opcja chowanych pokręteł i przycisków.

Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KERNAU KBH 07551 X3

Typ produktu

Do zabudowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

550

Głębokość [mm]

300

Wysokość [mm]

195

Sterowanie

Mechaniczne Push-Push

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 47, max - 61

Wydajność [m3/h]

min - 130, max - 320

Oświetlenie / moc [W]

LED

Średnica wylotu [mm]

120 lub 150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciw tłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox / stal nierdzewna

  Typ okapuWkład do zabudowy
  Wydajnośćdo 400 m3/h
  MateriałStal nierdzewna
  Klasa energetycznaD
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII