Okap teleskopowy Toflesz OK-5 VEGA

359,00 zł


 

Marka funkcjonująca na polskim rynku od 1989 roku. Poza standardową produkcją seryjną wykonuje również okapy na specjalne zamówienie klientów indywidualnych oraz firm przemysłu gastronomicznego. Mottem firmy jest: stosować jak najbardziej nowoczesne maszyny do procesu produkcji. Okapy kuchenne marki TOFLESZ cechuje trwałość, łatwość montażu oraz oszczędność w eksploatacji.

 

More details

 • 50 cm
 • 60 cm
 • 90 cm

Ilość:VEGA: Nowoczesny i funkcjonalny okap teleskopowy. Pod szafką, w której jest schowany, widać tylko niewielki 4,4 cm panel. Idealnie spisze się w niewielkiej kuchni będąc praktycznie niewidocznym. Jego główne atuty to wysoka jakość i estetyka wykonania oraz niewielka cena.Okap wykonany jest ze stali nierdzewnej w wersji inox satynowej.

Możliwość pracy zarówno w trybie wyciągu (opary kierowane na zewnątrz przez instalację wentylacyjną) jak i pochłaniacza (oczyszczone dzięki filtrom opary wracają do kuchni jako czyste powietrze).

Zastosowanie kilkuwarstwowego filtra aluminiowego, który skutecznie wyłapuje cząsteczki tłuszczu. Filtr można myć wielokrotnie bez uszczerbku na jego funkcjonalności.

LED SMD: najnowszej generacji oświetlenie, dzięki czemu zużycie energii jest symboliczne a płyta robocza doskonale oświetlona. Czysta, jasna barwa światła bez pulsacji nie męczy oczu i jest dla nich bezpieczna. Żywotność diody to ponad 100 000 godzin.

Sterowanie mechaniczne, kołyskowe umożliwia zmianę zakresu prędkości pracy turbiny okapu.

Urządzenie włącza się poprzez wyciągnięcie przedniej części okapu z tzw. szuflady.UWAGA: Gdy okap pracuje jako pochłaniacz, wymaga zamontowania FILTRA WĘGLOWEGOProducent

TOFLESZ

Produkcja

Polska

Model

VEGA

Typ produktu

Teleskopowe

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

500 lub 600

Głębokość [mm]

283 + 195 wysuwany panel

Wysokość max. [mm]

179

Sterowanie

kołyskowe

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

54-65

Wydajność [m3/h]

303

Oświetlenie / moc [W]

LED / 2 x 2

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

inox satyna / stal nierdzewna

  Typ okapuTeleskopowy (szufladowy)
  Wydajnośćdo 300 m3/h
  MateriałStal nierdzewna
  Klasa energetycznaD
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII