Okap teleskopowy AEG X66164MP1

1 379,00 zł


 

Niemiecka marka produkująca urządzenia AGD od ponad 125 lat. Inspiracją projektantów AEG jest Peter Behrens, twórca wzornictwa przemysłowego, wybitna postać w historii Niemiec i firmy AEG. Opracowując urządzenia, koncentrują się na łatwej obsłudze, ekologicznych materiałach i oszczędności energii. Produkty AEG to eleganckie wzornictwo, nowoczesne technologie oraz najwyższej klasy jakość.

More details

 • 60 cmZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TEL: 531855855X66164MP1: to model o kompaktowej konstrukcji, doskonały dla niewielkich kuchni. Przeznaczony do całkowitej zabudowy w szafce kuchenne o szerokości 60 cm.  Charakteryzuje się niskim zużyciem energii przy zachowaniu doskonałej wydajności. Zapewniając odpowiednie oświetlenie i przepływ powietrza, pozwala skupić się wyłącznie na gotowaniu. Gdy nie jest używany, praktycznie nie zajmuje miejsca, bo w całości schowany jest w szafce kuchennej. Gdy go potrzebujesz, wystarczy go wysunąć.

  Oświetlenie LED zapewnia optymalną widoczność i większą efektywność energetyczną, ale także tworzy przyjemną atmosferę w całej kuchni.

  Może pracować jako wyciąg po podłączeniu do przewodu kominowego lub jako pochłaniacz przy zastosowaniu filtrów węglowych type 60.

  Okapem steruje się za pomocą przycisków umieszczonych na przednim panelu.

  Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy można wielokrotnie myć bez uszczerbku na funkcjonalności. Czysty filtr gwarantuje optymalną pracę okapu.

Panel frontowy dostępny jest jako dodatkowe wyposażenie (numer produktu 902979620).                                                             Producent

AEG

Produkcja

Włochy

Model

X66164MP1

Typ produktu

Teleskopowy (Szufladowy)

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

598

Głębokość [mm]

280 + max 155 wysuwany panel

Wysokość [mm]

396

Sterowanie

mechaniczne / przyciskowe

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

min 48 - max 66

Wydajność [m3/h]

min 224 - max 603

Oświetlenie / moc [W]

2 x LED

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

stal lakierowana / szary

  Typ okapuTeleskopowy (szufladowy)
  Wydajnośćdo 600 m3/h
  MateriałMetal lakierowany
  Klasa energetycznaA
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED

30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII