OKAP BLATOWY FABER HOO-B

7 699,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

More details

 • 50 cm

Ilość:FABER HOO-B: ekskluzywny model okapu do zabudowy w blacie w wykończeniu z czarnego szkła lub z aluminium. Najlepiej działa w połączeniu z nową płytą indukcyjną Faber o szerokości 30 cm. Szklany panel okapu Faber układa się na równi z płytą grzewczą Faber bez przerywania ciągłości jej formy i linii, co gwarantuje najwyższą jakość designu. Na czas użytkowania okapu HOO-B należy unieść pokrywę odsłaniając powierzchnię zasysania. Po zakończeniu pracy, pokrywę należy położyć na swoim miejscu, aby ponownie utworzyć jednolitą powierzchnię. Sterowanie sensorowe umożliwia kontrolę pracy okapu jak i płyty indukcyjnej. HOO-B charakteryzuje również wysoki poziom wydajności dzięki silnikowi bezszczotkowemu, który gwarantuje doskonałe parametry i oszczędność energii. Funkcja opóźnienia wyłączania pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów pozostałych po zakończeniu gotowania. Jego parametry energooszczędności są szczególnie godne uwagi: HOO-B mieści się w klasie energetycznej A + , co stanowi prawdziwy przełom w branży okapów.

Prędkość intensywna
zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie. Funkcja jest aktywna przez 10 minut po czym okap automatycznie przełącza się na poprzednio wybraną prędkość roboczą.

opoznienie wylaczenia.jpg

Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.

wymiana filtra_1.jpg

Wymiana filtra - sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciw tłuszczowych lub wymiany filtrów pochłaniających zapachy.

a klasa_1.jpg

Nowoczesny silnik bezszczotkowy, który gwarantuje znaczne oszczędności energii przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Jest to najcichszy silnik na rynku, a jego wydajność nie zmienia się z upływem czasu.

a klasa_1.jpg

Klasa energetyczna A+ to klasa urządzeń, które zużywają najmniej energii, są zatem najbardziej opłacalne dla użytkownika. Cechuje je wysoka energooszczędność oraz są bardziej przyjazne dla środowiska.W trybie pracy pochłaniacza niezbędne jest użycie zestawu filtrującego Faber kod 112.0470.541 (zakładka akcesoria).Producent

FABER

Produkcja

Włochy

Model

HOO-B
HOO-B GLASS

Typ produktu

Blatowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

520

Głębokość [mm]

370

Wysokość [mm]

min - 900, max - 1050

Sterowanie

elektroniczne : sensorowe

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 62, II - 64, III - 68, INT - 70

Wydajność [m3/h]

I - 415, II - 480, III - 540, INT - 600

Oświetlenie / moc [W]

-

Średnica wylotu [mm]

220 x 90

Tryb pracy

Wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Czarny, Srebrny / Czarne szkło, Aluminium

  Typ okapuBlatowy
  Wydajnośćdo 600 m3/h
  MateriałStal + szkło
  Klasa energetycznaA+
  Tryb pracyPochłaniacz lub wyciąg
  Typ oświetleniaLED
  Funkcje dodatkoweWskaźnik nasycenia filtra
  Funkcje dodatkoweTimer

  30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII