Okap teleskopowy SIEMENS LI23030

807,00 zł


SIEMENS

produkty tej marki przeznaczone są dla najbardziej wymagającego odbiorcy oczekującego od urządzeń gospodarstwa domowego perfekcyjnej funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Czystość formy, ponadczasowy design oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości nadaje urządzeniom gospodarstwa domowego marki Siemens unikalny charakter, doceniony przez klientów na całym świecie.

 

More details

Ilość: LI23030: okap teleskopowy przeznaczony jest do zabudowy pod szafką. Może pracować zarówno jako wyciąg podłączony do szybu wentylacyjnego osiągając wydajność 400 m3/h, jak również jako niezależny pochłaniacz zainstalowany w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu na zewnątrz. Jego wydajność wynosi wówczas 300 m3/h.

Posiada metalowy filtr przeciwtłuszczowy, który można czyścić w zmywarce, bez ryzyka jego uszkodzenia, dzięki czemu znacznie wzrasta komfort użytkowania wyciągu, gdyż ręczne czyszczenie filtra, to dla wieku użytkowników bardzo nieprzyjemne zajęcie. 

System sterowania umożliwia precyzyjne ustawienie parametrów pracy urządzenia. Sterowanie mocą zasysania powietrza odbywa się za pomocą wysunięcia prowadnic i przełączników znajdujących się po prawej stronie urządzenia. Dostępne są 3 stopnie mocy zasysania oparów. 

W tylnej części okapu znajdują się dwa punkty świetlne. Są to lampy żarówkowe o łącznej mocy 120 W.Producent

SIEMENS

Model

LI23030

Typ produktu

Teleskopowy

Styl

nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

598

Głębokość [mm]

280

Wysokość [mm]

282

Sterowanie

suwakowe

Zakres prędkości

3 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 57 II - 61 III - 64

Wydajność [m3/h]

400

Oświetlenie / moc [W]

żarówki / 2 x 40

Średnica wylotu [mm]

120

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

srebrny / stal lakierowana

    Wydajnośćdo 400 m3/h

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII