FILTR WĘGLOWY O PODWYŻSZONEJ SKUTECZNOŚCI DO OKAPU FABER FABULA 112.0261.258

650,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

More details

Ilość:FILTR WĘGLOWY: wykonany z węgla aktywnego, który zatrzymuje na swojej powierzchni substancje zapachowe aż do nasycenia zdolności sorpcyjnych. Filtry są instalowane tylko w okapach pracujących w trybie recyklingu (pochłaniacz). Nie mogą być czyszczone ani regenerowane. Standardowe filtry węglowe tracą skuteczność po trzech miesiącach normalnego funkcjonowania i powinny być regularnie wymieniane. 

Filtr węglowy do okapu FABULA nie jest zwykłym filtrem, który można znaleźć w innych okapach. Większość filtrów węglowych to plastikowe pudełka, w środku których znajdują się granulki węgla aktywnego. Natomiast filtry do okapu Fabula są wykonane ze specjalnego materiału, w który wbudowany jest węgiel aktywny. Dzięki temu filtry można myć w zmywarce co 3/4 miesiące, dając im szansę na skuteczną pracę przez okres do 3 lat. Po umyciu w zmywarce filtry suszy się w temperaturze pokojowej, w położeniu pionowym.Prezentowany filtr węglowy przeznaczony jest do okapu FABULA.

Cena dotyczy zestawu 2 sztuk.

Zdjęcia filtra są wyłącznie poglądowe.

 Filtry wyjęte z opakowania nie podlegają zwrotowi.Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

112.0261.258

Typ filtra węglowego

Mata węglowa

Typ produktu

Filtry węglowe

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII