FABER FILTR WĘGLOWY Long Lasting 112.0185.278

610,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

More details

Ilość:FILTR WĘGLOWY: wykonany z węgla aktywnego, który zatrzymuje na swojej powierzchni substancje zapachowe aż do nasycenia zdolności sorpcyjnych. Filtry są instalowane tylko w okapach pracujących w trybie recyklingu (pochłaniacz). Standardowe filtry węglowe tracą skuteczność po trzech miesiącach normalnego funkcjonowania i powinny być regularnie wymieniane.  Nie mogą być czyszczone ani regenerowane.

LONG LASTING to filtr wielokrotnego użytku - filtr wielokrotnego użytku z węglem aktywnym (do mycia w zmywarce).

Dzięki możliwości mycia w zmywarce (temp. max. 50°C) i suszenia w piekarniku (15-25 min. w temp. max. 50°C) całkowita żywotność filtra to aż 32 miesiące.

Prezentowany filtr węglowy przeznaczony jest do następujących okapów FABER:


ARKEA PLUS, BELLE, BELLE PLUS,
BLACK TIE, CELINE, CELINE PLUS, CHLOE XL, CHLOE XL ISOLA, CHLOE, CUBIA PLUS, CUBIA GLOSS PLUS, GLAM-LIGHT, GLOW, GLOW PLUS, GREXIA,
HEAVEN, HEAVEN GLASS, IN-LIGHT, INCA LUX, INCA LUX GLASS, INCA LUX SMART, INFINITY, JOLIE, LITHOS, LYBRA PLUS, NEST PLUS, ODETTE, ODETTE
PLUS, ONYX-C, ONYX-V, STEELMAX, THEA, T-LIGHT, VEIL, ZOOM PLUS

Cena dotyczy kompletu 2 sztuk.

Podczas zamawiania prosimy o podanie modelu okapu, do którego filtr ma pasować.

Zdjęcia filtra są wyłącznie poglądowe.

 Filtry wyjęte z opakowania nie podlegają zwrotowi.Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

112.0185.278

Typ filtra węglowego

Okrągły

Typ produktu

Filtry węglowe

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII