FABER FILTR WĘGLOWY High Performance 112.0329.928

540,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

More details

Ilość:FILTR WĘGLOWY: wykonany z węgla aktywnego, który zatrzymuje na swojej powierzchni substancje zapachowe aż do nasycenia zdolności sorpcyjnych. Filtry są instalowane tylko w okapach pracujących w trybie recyklingu (pochłaniacz). Nie mogą być czyszczone ani regenerowane. Standardowe filtry węglowe tracą skuteczność po trzech miesiącach normalnego funkcjonowania i powinny być regularnie wymieniane. 

HIGH PERFORMANCE to filtr o podwyższonych właściwościach filtrowania, z wysoką zawartością węglowego granulatu, przez co zwiększa się zdolność filtracji substancji zapachowych o ponad 80%. Dodatkowo, żywotność filtra to czas do 6 miesięcy, czyli dwa razy dłużej niż standardowy filtr węglowy.Prezentowany filtr węglowy przeznaczony jest do okapu FABER SKYPAD.

Zdjęcia filtra są wyłącznie poglądowe.

 Filtry wyjęte z opakowania nie podlegają zwrotowi.Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

112.0329.928

Typ filtra węglowego

Mata węglowa

Typ produktu

Filtry węglowe

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII