FABER FILTR WĘGLOWY High Performance 112.0158.127

229,00 zł


Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

More details

Ilość:FILTR WĘGLOWY: wykonany z węgla aktywnego, który zatrzymuje na swojej powierzchni substancje zapachowe aż do nasycenia zdolności sorpcyjnych. Filtry są instalowane tylko w okapach pracujących w trybie recyklingu (pochłaniacz). Nie mogą być czyszczone ani regenerowane. Standardowe filtry węglowe tracą skuteczność po trzech miesiącach normalnego funkcjonowania i powinny być regularnie wymieniane. 

HIGH PERFORMANCE to filtr o podwyższonych właściwościach filtrowania, z wysoką zawartością węglowego granulatu, przez co zwiększa się zdolność filtracji substancji zapachowych o ponad 80%. Dodatkowo, żywotność filtra to czas do 6 miesięcy, czyli dwa razy dłużej niż standardowy filtr węglowy.Prezentowany filtr węglowy przeznaczony jest do następujących okapów FABER:

ARKEA PLUS, BELLE, BELLE PLUS, BLACK TIE, CELINE, CELINE PLUS, CHLOE XL, CHLOE XL ISOLA, CHLOE, CUBIA PLUS, CUBIA GLOSS PLUS, GLAMLIGHT,
GLOW, GLOW PLUS, HEAVEN, HEAVEN GLASS, INCA LUX, INCA LUX GLASS, INCA LUX SMART, IN-LIGHT, INFINITY, JOLIE, LITHOS, LYBRA PLUS,
NEST PLUS, ODETTE, ODETTE PLUS, ONYX-C, ONYX-V, STEELMAX, THEA, T-LIGHT, VEIL, ZOOM PLUS

Podczas zamawiania prosimy o podanie modelu okapu, do którego filtr ma pasować.

Zdjęcia filtra są wyłącznie poglądowe.

 Filtry wyjęte z opakowania nie podlegają zwrotowi.Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

FHP8 112.0158.127

Typ filtra węglowego

Okrągły

Typ produktu

Filtry węglowe

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII