ELICA Filtr węglowy LONG LIFE F00439

225,00 złWłoska marka producenta okapów kuchennych na rynku od 1970r. Na całym świecie symbol najlepszej włoskiej jakości, innowacyjnych technologii i designu. Systemy oczyszczania powietrza w okapach Elica to maksymalna wydajność zasysania i filtrowania powietrza, wydajność energetyczna i cicha praca. "Aria Nuova" to misja, która towarzyszy Elica w projektowaniu okapów innowacyjnych i unikalnych.

 

More details

Ilość:FILTR WĘGLOWY: jest instalowany tylko w okapach pracujących w trybie recyklingu (pochłaniacz). Jego zadaniem jest usuwanie przykrych zapachów z oparów powstających w trakcie gotowania. Filtr jest wykonany z węgla aktywnego, który zatrzymuje na swojej powierzchni substancje zapachowe aż do nasycenia zdolności sorpcyjnych. Standardowe filtry węglowe tracą skuteczność po 3 - 6 miesiącach normalnego funkcjonowania i powinny być regularnie wymieniane. Nie mogą być czyszczone ani regenerowane.

Filtr węglowy LONG LIFE F00439 to filtr o żywotności przedłużonej do 3 lat, dzięki zdolności do regeneracji. Aby nie tracił skuteczności pochłaniania zapachów na poziomie 40-60% należy go myć co dwa miesiące w gorącej wodzie z delikatnym detergentem lub w zmywarce w temperaturze 65 stopni, w cyklu pełnym bez naczyń w zmywarce. Nadmiar wody należy ostrożnie usunąć, tak aby nie uszkodzić filtra, potem wyjąć wkład znajdujący się wewnątrz osłony plastikowej i włożyć go do piekarnika na 10 minut w temperaturze 100 stopni, aby wysuszyć go całkowicie.

Filtr należy wymieniać co 3 lata lub za każdym razem, gdy materiał jest uszkodzony.  Przeznaczony do okapów ELICA:
       -  ICO - 1 sztuka
       -  JUNO - 1 sztuka
       -  OM - 1 sztuka 
       -  SINFONIA - 1 sztuka 
       -  JASMINE - 1 sztuka
       -  JULIETTE - 2 sztuki 

  Cena dotyczy jednej sztuki filtra.

  Zdjęcia filtra są wyłącznie poglądowe.

  Podczas zamawiania prosimy o podanie modelu okapu, do którego filtr ma pasować.Producent

ELICA

Produkcja

Włochy

Model

F00439 LONG LIFE

Typ filtra węglowego

Kasetowy

Typ produktu

Akcesoria

    30 INNYCH PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII